sadsad x
asdasd
İade Koşulları
Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde iade etmek için talepte bulunabilirsiniz.

İade etmek istediğini ürünler süt ürünleri gibi bozulabilir gıda ürünleri ise, ürünleri iade sürecine kadar buzdolabında bekletip, size gönderdiğimiz buz aküsünü bir gün dondurucu dolapta tekrar dondurup, yeniden buz aküsü ile paketleyerek geri göndermeniz gerekmektedir.

Ürünlerde sevkiyatta oluşabilecek ezilme, bozulma ya da kırılma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı bozulmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek info@bahcedentat.com.tr’ye iletilmesi gerekmektedir.

Yalnızca ürün kargosunda hasarlı bir şekilde tarafınıza ulaşan ürünün ve ayıplı ürünün iadesi yapılmaktadır. Bu nedenle kargonuzu teslim alırken, kargo personeli gitmeden kargonuzu açıp kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Böylece hasarlı bir durum varsa, aynı kargo personeli ile vakit kaybetmeden göndermiş olursunuz.

Genel iade şartları şunlardır:

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe/not göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.

Ürün ayıplı ise ürün müşteri tarafında gönderilir ve inceleme sonunda talep haklı bulunursa iade süreçleri başlar.

İade Süreci

İadeniz iade şartlarına uyuyor ise;

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikâyetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içerisinde info@bahcedentat.com.tr mail atarak ya da 0850 582 2949 telefon numarasına bildirim yapabilirsiniz.

Ayrıca bahcedentat.com.tr’da iletişim formunu doldurarak iade talep ve nedeninizi yazabilirsiniz. İade talebiniz alındıktan sonra talebiniz değerlendirilecek ve şartlara uyuyor ise iade talebiniz onaylanacaktır.

Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, MNG KARGO’ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade alındıktan sonra ücret iadesi alışverişte kullandığınız banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılır. Hesabınıza geçmesi ödeme yaptığınız bankanın prosedürüne göre değişiklik gösterebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.